Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. Zapytanie nie zawiera odpowiedniej liczby zaślepek (2) dla ilości przekazanych argumentów (3). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /home/britta/www/wp-includes/functions.php on line 4139

Marka Britta -wysmakowana w każdym ziarenku

Marka Britta jest obecna w Polsce od 1992 roku. Przez ten czas zdążyła zaskarbić sobie serca wielu Polaków. Dzięki jej szerokiej ofercie i dostępności, przygotowanie różnorodnych posiłków dla bliskich staje się łatwe i przyjemne. W ofercie marki znajduje się osiem rodzajów ryżu, wafle ryżowe w trzech smakach, a także produkty śniadaniowe: błonnik, musli i crunchy.

Zadowoleni klienci

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. To właśnie przez wzgląd na nich skupiamy się na stałym rozwoju oraz udoskonalaniu.

Zmieniamy się dla was

Stawiamy na ulepszanie nie tylko swojego asortymentu, ale także infrastruktury. W 2004 roku w Kościerzynie stworzyliśmy nowoczesny zakład produkcyjny. Odbywa się w nim m.in. sortowanie i pakowanie gotowych artykułów, które potem bezpiecznie trafiają na półki sklepowe, a stamtąd do domu naszych klientów.