Skip to main content

Marka Sotto - dobra jakość w ekonomicznej cenie

Ekonomiczna marka Sotto powstała w 2000 roku i jest własnością firmy Sawex Sp. z o.o., a od roku 2004 konfekcjonowana jest we własnym zakładzie produkcyjnym w Kościerzynie.

Ryż

Ryż biały - 1 kg

Ryż marki Sotto długoziarnisty biały charakteryzuje się długim, wysmukłym ziarnem. Po ugotowaniu nie skleja się i ma śnieżnobiałą barwę.

Ryż Paraboiled - 4 x 100g

Ryż parboiled marki Sotto jest idealnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju pieczeni, smażonych i gotowanych ryb oraz potraw z warzyw. Doskonale sprawdza się jako składnik sałatek i deserów owocowych.

Ryż Długoziarnisty Biały - 4x100g

Ryż marki Sotto długoziarnisty biały charakteryzuje się długim, wysmukłym ziarnem. Po ugotowaniu nie skleja się i ma śnieżnobiałą barwę. W opakowaniu znajdują się cztery praktyczne torebki.

Kasze

Kasza Gryczana Prażona - 500g

Kasza gryczana prażona marki Sotto produkowana jest z najwyższej jakości gryki o złocisto-brązowej barwie ziarna oraz wyjątkowym smaku.

Świetnie nadaje się dla osób na dietach odchudzających, gdyż proces jej trawienia i wchłaniania odbywa się powoli, dzięki czemu dłużej nie odczuwa się głodu. Często stosowana jest jako dodatek do gorących dań zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich. Może także stanowić pełnowartościowy posiłek, jeśli uzupełni się ją sosem i surówkami.

Kasza Jęczmienna Mazurska - 4 x 100g

Kasza Jęczmienna Mazurska produkowana jest z najwyższej jakości jęczmienia. Charakterystyczny dla kaszy Sotto jest wyjątkowy smak oraz jasno-brązowa barwa ziarna. Kasza jęczmienna należy do grupy naturalnych, pełnoziarnistych, bardzo wartościowych produktów zbożowych.

Kasza może być spożywana jako samodzielne danie lub jako składnik zup, zapiekanek, farszów.